21.10.2024 Noční strašidelná stopovačka

1.11. 2024 od 17 do 22h proběhne strašidelná stopovačka. Start je na konečné autobusu 15 v Drahovicích. Těšíme se na Vás Alča s Denčou

07.10.2024 Dočasné uzavření LDT Studánka

Vážené děti, vážení rodiče, dovolte mi, seznámit Vás se situací táborových základen Studánka a Vladař. Studánka se dočasně uzavírá pro nevyhovující technický stav budovy a je v řešení nová budova. V tuto chvíli se tedy přesouvá táborová činnost na jednu táborovou základnu - a to na Vladař. Z osmi turnusů bylo potřeba udělat pouze 4. Proto se DDM muselo rozloučit s hlavními vedoucími (a jejich týmy). Chtěla bych poděkovat panu Kosovi (Studánka 1), paní Holíkové (Vladař 2), panu Märzovi (Vladař 3) a panu Hrochovi (Studánka 3) - hlavním vedoucím táborů, kteří nás museli opustit. Děkuji za pochopení a budeme se těšit na další společné aktivity.

01.10.2024 Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny 29.10.2024 - Kv stěna 30.10.2024 - Bazén Kv Arena Sraz: 7:30 - 8:00 -DDM Čankovská vyzvedávání dětí: 15:00 - 16:00 -DDM Čankovská S sebou: Svačinu a pití na celý den. Za nepříznivého počasí pláštěnky a vhodnou obuv. Budou se na Vás těšit Míra,Denča, Standa a Arný.

01.10.2024 Nový začátek kroužku

Vážení rodiče, z technických důvodů musíme posunout začátek kroužku B-kids na 8.10.2024. Děkujeme za pochopení

25.09.2024 Přespávačka na Vladaři

O víkendu 4.-6.10.2024 proběhne přespání na táborové základně Vladař. Děti budou péct buřty, vařit na ohni, hrát hry a čeká je i malý bobřík odvahy. Těšíme se na Vás :)